ثبت کسب و کار شما، در سایت زن مستقل ساده بوده و فقط کافی است قوانین زیر را رعایت نمایید.


1-    زن مستقل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
2-    تمامی عکسایی که بارگذاری میکنید باید دارای حجاب اسلامی باشند.
3-    لطفا عکس هایی را برای تبلیغ کسب و کار خود بفرستید که نمایش آنها باعث از بین رفتن حریم خصوصی و یا هتک حرمت به شخص، گروه، سازمان و یا کشوری نباشد و نیز باعث مخدوش شدن امنیت هیچ شخص و یا گروهی نشود.
4-    آگهی شما فقط پس از پرداخت کامل در سایت زن مستقل منتشر می شود. می توانید مبالغ مربوط به ثبت کسب و کار خود را به صورت آنلاین و یا کارت به کارت پرداخت نمایید. در صورتی که از اینترنت بانک و یا موبایل بانک پرداخت را انجام می دهید لطفا کد رهگیری و تاریخ پرداخت آن را نیز یادداشت نمایید و به واحد پشتیبانی اعلام نمایید.

5-    برای پیگیری روند ثبت کسب و کار در زن مستقل یا داشتن هرگونه پرسشی در تمامی طول شبانه روز می توانید با شماره تلفن 09212793195 و یا پست الکترونیکاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  تماس حاصل فرمایید.

6-    در صورتی که مبلغ مربوط به آگهی را پرداخت نمودید و به هر دلیلی از قرار دادن آگهی منصرف شدید، وجه پرداختی شما بازگشت داده نخواهد شد ولی به اعتبار شما افزوده می شود و در ازای آن می توانید در آینده از خدمات دیگر سایت و یا قرار دادن آگهی های دیگر استفاده نمایید.

سایت زن مستقل اوقات خوبی را برای شما آرزو می نماید.